Klasyka, moda, indywidualność

subpage2

Po 35 latach w branży jesteśmy szczególnie przywiązani do klasyki. Śledzimy jednak to, co modne, a nierzadko wyprzedzamy trendy dzięki zdolności ich przewidywania.

Prowadzimy sprzedaż głównie odzieży damskiej. Paniom proponujemy:

Aby dopełnić strój, oferujemy także apaszki, paski, szaliki i inne atrakcyjne, niepowtarzalne dodatki.

Mamy również w sprzedaży kurtki, swetry i bluzy męskie – każdy Pan, ceniący sobie indywidualność, znajdzie u nas coś dla siebie.

Stawiamy przede wszystkim na jakość sprzedawanej odzieży. Sprowadzamy ubrania od solidnych firm z całego świata, oferujących dobry materiał, atrakcyjny krój i perfekcyjne wykończenie.

Nasi pracownicy chętnie doradzą, jaki fason będzie najlepszy dla danej figury i typu urody. Rozmiary sprzedawanych przez nas ubrań nie ograniczają się do tych oferowanych w popularnych sklepach sieciowych. Rozumiemy, że nie ma takiego ubrania, które będzie dobrze leżeć na każdym.

Dlatego proponujemy ubrania w pełnej rozmiarówce, na każdą figurę. Niezależnie od wieku, pozycji i poczucia estetyki naszych klientek, jesteśmy w stanie zaproponować ubranie, które unikatowym wzorem podkreśli indywidualny charakter każdej z pań.

W razie potrzeby oferujemy dopasowanie wybranego modelu do figury klienta. Nasz personel przeprowadzi pomiary, a dopasowaną odzież odbiorą Państwo najpóźniej po 2 dniach.

Wiemy, że zadowolony, dopieszczony klient będzie do nas wracał, dlatego nie próbujemy przekonywać do nietrafionych zakupów.

Szeroki asortyment + profesjonalna pomoc = 1000% zadowolenia!

„U Gabrieli” – sklep z odzieżą, Wrocław. Tylko unikatowe fasony i najwyższa jakość!